Nucleofill soft eyes

Produkty Nucleofill to seria preparatów do głębokiej odnowy i bioresktukturyzacji skóry opierającej się na liftingu, działaniu antyoksydacyjnemu oraz intensywnym nawilżeniu głębokich warstw skóry. Metoda oparta na działaniu polinukleotydów opiera się na trzech mechanizmach:

Pobudzeniu receptorów na fibroblastach – proces aktywuje syntezę na kolagenu typu I oraz elastyny zapewniając zagęszczenie skóry oraz efekt liftingujący; dodatkowo indukowany zostaje proces przekształcania fibroblastów w miofibroblasty.

Walce ze stresem oksydacyjnym – aktywne metabolity wiążą wolne rodniki w pierścienie aromatyczne działając antyoksydacjnie.

Głębokim nawodnieniu tkanek – aktywne polinukleotydy wiążą wodę i zapewniają długotrwałe izoosmotyczne nawodnienie macierzy pozakomórkowej, dzięki czemu skóra staje się nawilżona i jędrna.

Skóra po zabiegach produktem Nucleofill zostanie wprowadzona w proces biostymulacji i zacznie się regenerować, ulegnie zagęszczeniu i ujędrnieniu. Dodatkowe działanie antoksydacyjne i nawilżające sprawi, że zauważysz wyraźne odmłodzenie skóry, która jednocześnie stanie się promienna i zaczną zanikać objawy stresu oksydacyjnego. Poprawi się koloryt skóry, a drobne zmarszczki ulegną wypłyceniu. Preparat idealny dla osób, które zauważają u siebie utratę elastyczności i objawy starzenia, a skóra jest pozbawiona blasku i wymagająca dogłębnego nawilżenia. Zabieg można wykonać niezależnie od wieku i rodzaju skóry. Produkt jest całkowicie naturalny i bezpieczny. Nie zawiera substancji o potencjale uczulającym. Występuje w postaci przezroczystego żelu.

Zastosowanie:

  • biostymulacja,
  • działanie antyoksydacyjne,
  • głębokie nawilżenie,
  • redukcja powstawania obrzęków,
  • wzmocnienie naczyń krwionośnych
  • wypłycenie powierzchownych i delikatnych zmarszczek,
  • dedykowany do wrażliwych okolic oczu,
  • poprawa kolorytu skóry.

Utrzymywanie się efektu:

w zależności od indywidualnych predyspozycji pacjenta od kilkunastu do kilkudziesięciu miesięcy.

Skład:

Żel z polinukleotydami o stężeniu 7,5mg/ml,

pH pomiędzy 6,8 -7,2,

lepkość 28-35 PA*S,

masa cząsteczkowa około 50-100 KD.

Przed decyzją o skorzystaniu z zabiegu  należy jednak uprzedzić specjalistę o wszelkich dolegliwościach.

Umów się na zabieg!