MESOPEEL MANDELIC 30%
Opis zabiegu

Peeling przeznaczony do skór normalnych i mieszanych, z objawami fotostarzenia, z niedoskonałościami i zaburzeniami pigmentacji.

 

Peeling medyczny mesopeel™ mandelic optymalna penetracja, widoczne, kumulatywne efekty terapeutyczne. Przeznaczony do skór normalnych i mieszanych, z objawami fotostarzenia, z niedoskonałościami i zaburzeniami pigmentacji.

pH 1.8 Formuła hydroglicerynowa

 

Sładniki aktywne

Kwas migdałowy – należy do grupy alfa-hydroksykwasów (AHA), o działaniu złuszczającym, antybakteryjnym i przeciwstarzeniowym. Posiada największą wśród AHA masę cząsteczkową, która gwarantuje łagodne i bezpieczne działanie oraz równomierną penetrację do skóry. Kwas migdałowy wykazuje działanie dwukierunkowe. Z jednej strony reguluje odnowę komórkową, złuszczając wierzchnie warstwy naskórka, tym samym poprawia strukturę i koloryt skóry oraz działa przeciwzmarszczkowo. Z drugiej strony wykazuje silne działanie antybakteryjne i przeciwzapalne, dzięki temu łagodzi stany zapalne skóry i zmiany trądzikowe. Wpływa na produkcję kwasu hialuronowego w skórze, zapewnia ujędrnienie i długotrwałe nawilżenie skóry.

Etapy wykonania zabiegu
Wskazania do zabiegu
  • intensywne działanie złuszczające
  • redukcja wszystkich oznak fotostarzenia oraz spłycenie zmarszczek chronologicznych
  • redukcja przebarwień, rozjaśnienie i ujednolicenie kolorytu skóry
  • intensywne wygładzenie powierzchni skóry
  • silne działanie antybakteryjne i działanie seboregulujące
  • redukcja zmian trądzikowych
Przeciwwskazania do zabiegu
Pielęgnacja po zabiegu
Ilość zabiegu

Przed decyzją o skorzystaniu z zabiegu  należy jednak uprzedzić specjalistę o wszelkich dolegliwościach.

Ceny zabiegów od 180zł

Umów się na zabieg!