BOX PIĘKNA

Kroplówka rewitalizująca/kosmetyczna, to kompozycja złożona z mikroelementów, witamin i antyoksydantów, które wpływają bezpośrednio na nawodnienie i odżywienie tkanek. Podane bezpośrednio do krwiobiegu, bardzo szybko docierają do miejsc, gdzie wystąpiły ich niedobory.

To doskonałe uzupełnienie odpowiednio skomponowanej diety oraz dobrze dobranych zabiegów kosmetycznych.

Jako że jesteśmy placówką medyczną, kroplówki są częścią procesu leczenia, który może różnić się w przypadku każdego pacjenta. Dlatego też skład pojedynczej kroplówki, ostatecznie dobierany jest przez lekarza, który robi to w oparciu o badania, stan pacjenta i wyniki wywiadu medycznego.

Wskazania

Kroplówka rewitalizująca/kosmetyczna skierowana jest do każdego, komu zależy na zdrowym wyglądzie i kondycji swojego ciała.

To doskonałe wsparcie w sytuacji, gdy chcesz nie tylko przyspieszyć działanie zabiegów poprawiających wygląd, ale też utrwalić ich efekty. Możesz to osiągnąć, działając zarówno z zewnątrz, jak i od wewnątrz. A nie ma szybszego sposobu na dostarczenie elementów odżywczych i regenerujących, jak podanie ich bezpośrednio do krwiobiegu.

Tego rodzaju wsparcie to odpowiedź na zapotrzebowanie osób, które kompleksowo chcą zadbać o kondycję swojego ciała. Składniki specjalnie skomponowanej mieszanki, nie tylko uzupełnią braki, ale też pobudzą tkanki do regeneracji. Jak zapewne wiesz, jest to bardzo ważne zarówno w kontekście wyglądu Twojej skóry, jak i prawidłowego funkcjonowania całego organizmu.

Przed decyzją o skorzystaniu z zabiegu  należy jednak uprzedzić specjalistę o wszelkich dolegliwościach.

Umów się na zabieg!