BOX NAWADNIAJĄCY

Twoje ciało musi pozostać nawodnione, aby działało poprawnie. tracisz wodę przez cały dzień przez pot, a nawet oddychając.

Możesz zostać niebezpiecznie odwodniony, jeśli nie uzupełnisz wody, której organizm zużywa. Odwodnienie może prowadzić do bólów głowy, zmęczenia, nudności, osłabienia i innych problemów zdrowotnych. Odwodnienie może mieć wpływ na metabolizm i utrudnić znacznie funkcjonowanie

Terapia Hydration zapewnia prawidłowe nawilżenie, uzupełnia elektrolity i wypłukuje toksyny, dzięki czemu można osiągnąć optymalny poziom zdrowia.

O kroplówce

Woda pełni w organizmie bardzo ważne funkcje. Uczestniczy w termoregulacji, w procesach metabolicznych oraz w transporcie i rozpuszczaniu substancji odżywczych. Pomaga w utrzymaniu prawidłowej sprężystości błon komórkowych i usuwa z organizmu zbędne produkty przemiany materii. Ciało człowieka w 75% składa się z wody, która każdego dnia jest wydalana z organizmu na różne sposoby. Jeśli nie zostanie uzupełniona, zaczną pojawiać się nieprzyjemne objawy odwodnienia. Suchość w ustach, silne pragnienie, ból i zawroty głowy, suchość skóry i błon śluzowych to znak, że należy natychmiast nawodnić organizm, ponieważ skrajne odwodnienie może być stanem zagrożenia życia. Na co dzień wystarczy regularne przyjmowanie wody, jednak w niektórych okresach zwiększonego zapotrzebowania na nią organizmu, np. po zatruciach pokarmowych, spożyciu alkoholu czy przy nadmiernej potliwości może okazać się to niewystarczające. W takim przypadku warto skorzystać z suplementacji jaką jest kroplówka Nawodnienie. Preparat zawiera elektrolity, witaminę C oraz magnez, które dostarczone prosto do krwiobiegu natychmiastowo niwelują skutki odwodnienia.

Elektrolity – ludzki organizm zawiera jony naładowane ujemnie i dodatnio. Są one wykorzystywane w celu utrzymania napięcia elektrycznego w błonie komórkowej, co skutkuje prawidłowym działaniem mięśnia sercowego, tkanki nerwowej oraz mięśniowej. Potencjał elektryczny sprawia, że możliwe jest przekazywanie sygnałów pomiędzy komórkami, pozwalających na skurcze mięśni. Zaburzenia gospodarki wodno-elektrolitowej powodują występowanie nieprzyjemnych objawów takich jak: zmęczenie, osłabienie, bóle głowy czy drżenie mięśni, a nawet zaburzenia rytmu serca, wzrost lub spadek ciśnienia krwi czy drgawki. Dlatego tak istotne jest, aby utrzymać równowagę gospodarki elektrolitowej.

Dla kogo jest przeznaczona?

Kroplówka nawadniająca jest przeznaczona dla osób, które chcą zadbać o prawidłowe nawodnienie w okresach zwiększonego zapotrzebowania organizmu na wodę. Dla osób po dużym wysiłku fizycznym, po przebytym zatruciu pokarmowym oraz infekcjach, którym towarzyszy wysoka temperatura i nadmierna potliwość. Kroplówka na odwodnienie jest również wsparciem dla osób starszych, leżących, które mają problemy z przyjmowaniem płynów drogą pokarmową.

Efekty:

Uzupełnienie poziomu wody w organizmie

Przywrócenie koncentracji i jasności umysłu

Unormowanie gospodarki wodno-elektrolitowej

Usunięcie z organizmu szkodliwych produktów przemiany materii

Pobudzenie krążenia krwi

Poprawa samopoczucia i przywrócenie energii oraz witalności

Nawilżenie skóry i błon śluzowych

Przed decyzją o skorzystaniu z zabiegu  należy jednak uprzedzić specjalistę o wszelkich dolegliwościach.

Umów się na zabieg!