BOX ENERGIA 2szt

Kroplówka energetyczna

Ta infuzja zawiera większe dawki witamin z grupy B, ponieważ są one niezbędne do produkcji i wykorzystania energii przez organizm. Zawiera także większe dawki magnezu – krytyczny składnik produkcji ATP, głównego źródła energii w komórkach – plus aminokwasy pobudzające energię, takie jak Tauryna.

O kroplówce

Towarzyszy Ci przewlekłe uczucie zmęczenia, brakuje Ci energii, a przez to chęci do życia? Czeka Cię intensywny trening lub zadanie wymagające aktywności fizycznej, ale nie czujesz się w formie? A może ostatni czas był bardzo intensywny, a musisz sprostać ważnemu zadaniu i być w pełni sił? Na uczucie zmęczenia ma wpływ wiele czynników, jednak najważniejszym z nich jest niedobór witamin i minerałów, który zaburza prawidłowe funkcjonowanie organizmu. Kroplówka Energia zawiera niezbędne składniki, które pomogą Ci odzyskać energię, równowagę i dobre samopoczucie. Efekty są odczuwalne od razu i utrzymują się przez długi czas. Wlewy witaminowe są dostarczane prosto do krwiobiegu, omijając układ trawienny, dzięki czemu wchłaniają się bardzo szybko i skutecznie. Kroplówka energetyczna zawiera duże dawki witamin z grupy B, magnezu oraz tauryny – aminokwasu pobudzającego energię.

Dla kogo jest przeznaczona?

Kroplówka Energia jest odpowiednia dla osób, które chcą uzupełnić niedobory substancji odżywczych odpowiedzialne za uczucie ciągłego zmęczenia. Dla tych, którzy chcą poprawić samopoczucie i przywrócić energię. Dla prowadzących intensywny tryb życia, którzy chcą zadbać o swoje zdrowie. Sprawdzi się także w przypadku osób aktywnych fizycznie, które potrzebują zastrzyku energii, aby wykonywać efektywne treningi.

Efekty:

  • Pozbycie się uczucia ciągłego zmęczenia
  • Zniwelowanie skutków stresu
  • Wzmocnienie organizmu
  • Skrócenie czasu reakcji i poprawa koncentracji
  • Poprawa samopoczucia i sprawności umysłowej
  • Odżywienie organizmu i uzupełnienie braków witamin i minerałów
  • Wzmocnienie układu odpornościowego

Przed decyzją o skorzystaniu z zabiegu  należy jednak uprzedzić specjalistę o wszelkich dolegliwościach.

Umów się na zabieg!